Kategoriler
Alışveriş Sepetim


CARIOCA

Marka: CARIOCA
Carioca Yüz Boyası 6 Renk  Çocuklar bu boyalar ile bir kelebeğe, bir canavara, bir aslana ya da ne yapmak istiyorsanız ona dönüşün! Renkleri birbiriyle karıştırılabilir, böylece en güzel kreasyonları yapabilirsiniz! 6 Canlı renk. Çocukların hayal dünyasını ve el-göz koordinasyonunun gelişmesin..
91,35TL
Marka: CARIOCA
Carioca Baby Keçeli Boya Kalemi 12'li  12 ay ve üzeri bebeklerin kolayca boyama yapabilmesi için özel tasarlanmış gövde. Çocuğunuz kalemlerin büyük yuvarlak uçları sayesinde kolaylıkla boyama yapabilecektir. Özel 12 ay ve üzeri bebekler için tasarlanmış güvenlikli kapak. Kalemlerin üretiminde ..
86,31TL
Marka: CARIOCA
Carioca Kokulu Jumbo Keçeli Boya Kalemi 10'lu10 renkten oluşan, her renge özel farklı kokular içeren parfümlü keçeli kalem.Küçük çocuklar hayal güçlerinin sınırlarını zorlayarak birbirinden güzel eserler ortaya çıkaracak.Paket içerisinde 10 adet keçeli kalem bulunmaktadır.Yaş Grubu : 3+ Yaş..
39,38TL
Marka: CARIOCA
Carioca Baby Jumbo Üçgen Kuru Boya Kalemi 10'lu  24 ay ve üzeri bebekler için olarak üretildi. 0,4 mm uç kalınlığı Jumbo üçgen gövde sayesinde kolay ve ergonomik tutuş. Darbelere karşı dayanıklı uç  Reçine gövde esnek ve kırılmaya karşı dayanıklıdır.Yaş Grubu : 2+ Yaş Barkodu: 800351142819..
40,95TL
Marka: CARIOCA
Carioca Baby "3 in 1" Jumbo Ahşap Gövdeli Boya Kalemi 10'lu  12 ay ve üzeri bebekler için özel olarak üretilmiştir. 10 farklı renk ve 10 adet kalem içerir. Ekstra özel kalem traşı pakete dahildir. Canlı renklere sahiptir. Jumbo gövde sayesinde ergonomik ve kolay tutuş sağlar. Kuru boya, past..
110,57TL
Marka: CARIOCA
Carioca Jumbo Bebek Ahşap Gövdeli Boya Kalemi 6'lıCarioca "3 in 1" Jumbo Bebek Ahşap Gövdeli Boya Kalemi 6'lı, 12 aylık ve üzerindeki tüm bebekler için boyamaya başlayacakları ve renkleri keşfedecekleri bir set vazifesi görüyor.6 farklı renk içeren Carioca boya seti, bebeklerin gelişim süreçleri..
70,88TL
Marka: CARIOCA
Carioca Baby Jumbo Süper Yıkanabilir Keçeli Boya Kalemi 12'liÜrün Özellikleri;  ·Bu özel keçeli kalemlerin hem yuvarlak uçları hem de kalın gövdeleri 2 yaş ve üzeri küçük çocukların kolayca tutup boyama yapabilmesini sağlar. ·Çocuğunuz kalemlerin büyük yuvarlak uçları sayesinde kolaylıkla boyama y..
35,91TL
Marka: CARIOCA
Carioca Jumbo Bebek Yumuşak Pastel Boya 8'li   Carioca Jumbo Bebek Yumuşak Pastel Boya ile resim yapmak çok keyifli!2 yaş ve üzeri küçük çocukların kullanımı için özel olarak üretilmiş bu süper yumuşak pastel boya kalemleri kalın gövdeleri sayesinde küçük ellere tutuş kolaylığı sağlamaktadır.Par..
45,05TL
Carioca Boyanabilir Hayvanlar Bebek Puzzle
Tükendi
Marka: CARIOCA
Carioca Boyanabilir Hayvanlar Bebek Puzzle 24 aylık çocuklar için basitleştirilmiş bulmaca2 boyanabilir hayvan puzzleHer hayvan puzzle 3 parçadan oluşur Referans için önceden yapılmış ve renklendirilmiş 2 hayvan kartı içerir Karolar farklı karakterler oluşturmak için birleştirilebilir 8 ..
91,35TL
Marka: CARIOCA
Carioca Mask Up Yüz Boyası 3 Renk MonsterKarton kutu içinde 3 yüz boyası ve tema ile ilgili görselli 2 örnek boyama örneği Kolay temizlenebilir parlak ve su bazlı renklerDermatolojik olarak test edilmiştir!Renkleri karıştırabilirsinizYüz boyasını çevirin, çubuğu çevirin ve doğrudan cilde u..
64,89TL
Carioca Joy Süper Yıkanabilir Keçeli Boya Kalemi 96'lı
Tükendi
Marka: CARIOCA
Carioca Joy Süper Yıkanabilir Keçeli Boya Kalemi 96'lı2,8 mm uca sahip olan joy keçeli kalemler, küçük çocukların kolaylıkla tutup boyama yapabilecekleri şekilde tasarlanmıştır.İçerilerindeki mürekkep toksik olmayan maddeden üretilmiştir ve çocuk sağlığına zararlı hiçbir madde içermez.Süper yı..
163,67TL
Marka: CARIOCA
Carioca Mask Up Yüz Boyası 3 Renk CarnivalKarton kutu içinde 3 yüz boyası ve tema ile ilgili görselli 2 örnek boyama örneği Kolay temizlenebilir parlak ve su bazlı renklerDermatolojik olarak test edilmiştir!Renkleri karıştırabilirsinizYüz boyasını çevirin, çubuğu çevirin ve doğrudan cilde ..
64,89TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 54 (5 Sayfa)