Kategoriler
Alışveriş Sepetim


HOBİ EĞİTİM

Dedektif Jungle Oyunu
Tükendi
Dedektif Jungle Oyunu Bu oyun tahtası üzerinde 300 orman hayvanı saklanıyor. Zürafayı ve hatta zürafa bitini ilk tespit eden siz olabilir misiniz?Kutudan bir çip alın ve önce o hayvanı kimin bulabileceğini görün!Anlaşılması basit ama bağımlılık yapıcı olan bu oyun hem yetişkinleri hem de çocuk..
58,80TL
Tahmin Et Bakalım Oyunu
Tükendi
Tahmin Et Bakalım Oyunun AmacıDiğer oyuncular kafandaki kartta hangi aktivitenin yazdığını sana konuşmadan sadece beden hareketleri ile anlatmaya çalışacak. Bakalım kafandaki aktivite kartının ne olduğunu bulabilecek misin? Her doğru tahmin için oyun pulu kazanacaksın. Oyun bittiğinde en çok oyu..
58,80TL
Baak Baak Oyunu
Tükendi
Baak Baak OyunuSevimli yaratıkların hepsi birbirine benziyor… Dikkatli bak, odaklan ve karttaki şekilleri bul… Meydan okumak için bir kart çekin. Aynı yaratıkları 2 farklı renkli çerçeve içinde bulmanız mı gerekecek, yoksa numarayı seçtiğinizde hızlı matematik mi yapacaksınız? Rakibinizle yarışmak..
42,00TL
Denge Bal Peteği
Tükendi
Denge Bal Peteği İÇERİK:1ADET ZİL,7x4 FARKLI RENKTEN OLUŞAN 28 ADET AHŞAP ALTIGEN,42 ADET OYUN VE PUAN KARTI.OYUNCU SAYISI: 2-4 OYUNCUNASIL OYNANIR:HER OYUNCU 7 FARKLI RENKTEN OLUŞAN ALTIGENLER VERİLİR.OYUN KARTLARI VE ZİL ORTAYA KONUR.ZİL SESİYLE BİRLİKTE HERKES AYNI ANDA ÖNÜNDEKİ ŞEK..
65,52TL
Eğitici Ahşap Helezon Koordinasyon OyunuEğitici ve EğlenceliÇocukların;  Koordinasyon - Düşünme - Görme yeteneklerini geliştirir. Görsel ve el-pratiklik becerilerini artırır. Yaş Grubu : 18+ Ay Barkodu: 8681677400649 Item No : HED 224 Kutu Ölçüleri : 29 x 28,5 x 24 cm. Desi Değeri: 7..
55,44TL
Harf Bul
Tükendi
Harf BulÇocuklar Harf Bul oyunuyla Kuran harflerini severek ve eğlenerek öğrenecekler.Faydaları;Çocukların belleğini arttırarak güçlü bir hafızaya sahip olmalarını sağlar. Harf Bul oyunu aynı zamanda bir hız oyunudur. Oyun içinde hızlı karar vermeleri gerekir. Oyun oynayarak hız becerisini k..
42,00TL
Koridor Oyunu
Tükendi
Koridor OyunuDoğru hamleyi gerçekleştir, rakibini engelle, kendine yol yap, karşı tarafa hızlı bir şekilde geç.Oyunun amacı karşı tarafa ilk ulaşan olmaktır. Rakibiniz sizi yavaşlatmak için karşınıza sürekli engeller çıkaracaktır.Bu canınızı sıkmasın. Her zaman bir çıkış yolu vardır!En kısa ..
42,00TL
Road Block
Tükendi
Road BlockBir Hırsız 60 Gündür Mahallemizde Arabası İle Geziniyor.Polisler De Onun Peşindeler.Hırsız Kurtulmak İçin Her Gün Farklı Yollar Deniyor.Ancak Polislerin De Zekice Planları Var.Polislere Katılıp Sen De Bu Hırsızı Yakalamaya Yardım Et, Mahallemiz Rahat Etsin.Nasıl Oynanır:4 Ade..
75,60TL
Görsel Beceri KüpleriQ-bitz birçok yarışmada ödül almış mükemmel bir oyundur.Q-bitz görsel çevikliğinize meydan okuyan bir oyundur. İlk turda oyuncular küplerini kullanarak oyun kartları üzerindeki desenleri yeniden yapmaya çalışırlar. Kim deseni tamamlarsa kartı alır. İkinci turda oyuncular küp..
58,80TL
Empati EMPATİ OYUNU NASIL OYNANIR? En fazla 4 oyuncunun oynayabileceği bir oyundur. Empati Puan Tahtasında her oyuncu için 1’den 43’e kadar puanlar yer almaktadır. Oyun başlangıcında her oyuncu kendi taşını seçmiş olduğu rengin başlangıç noktasında yer alan küçük Empati Logosuna bırakır ve sonrada..
75,60TL
Smart Driver
Tükendi
Smart DriverSmart Driver trafik oyunu çocuklarınızın zihinsel becerilerinin gelişmesine katkı sağlar.Ortaokullarda geçerli olan akıl ve zeka oyunları ders müfredatında yer alan bir oyundur.Tek kişi ile oynanan eğlenceli ve eğitici bir oyundur.Oyunda 120 zorluk seviyesinden oluşan oyun kartla..
67,20TL
Unblock
Tükendi
Unblock İÇİNDEKİLER;22 ADET PLASTİK ŞEKİL 1 ADET PLASTİK PLARTFORM 3 ADET KİTAPÇIK TOPLAM 25 PARÇA VE 480 FARKLI OYUNDAN OLUŞUR. HAZIRLIK PLASTİK ŞEKİLLER KİTAPÇIKTAKİ SORULAR GİBİ DİZİLİR. NASIL OYNANIR?ŞEKİLLER YERİNDEN KALDIRMADAN YATAY VE DİKEY KAYDIRARAK KIRMIZI ŞEKİL ÇIKIŞ NOKT..
58,80TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 21 (2 Sayfa)