Kategoriler
Alışveriş Sepetim


LAÇO KİDS

Marka: LAÇO KİDS
LOL 4 in 1 Anaokulu PuzzleLOL sevenler için 4 farklı puzzle 1 kutuda.Puzzle oyuncaklar; çocuğunuzun görsel hafızasını geliştirir, neden sonuç ilişkisini kurma, duyusal gelişim ve el-göz koordinasyonunun gelişmesine yardımcı olmaktadır. Karmaşık gibi görünen parçaları çocuklar birleştirirken prob..
29,30TL
LOL 4 in 1 Puzzle
Tükendi
Marka: LAÇO KİDS
LOL 4 in 1 PuzzleLOL sevenler için 4 farklı puzzle 1 kutuda.Puzzle oyuncaklar; çocuğunuzun görsel hafızasını geliştirir, neden sonuç ilişkisini kurma, duyusal gelişim ve el-göz koordinasyonunun gelişmesine yardımcı olmaktadır. Karmaşık gibi görünen parçaları çocuklar birleştirirken problem çözme..
29,30TL
Marka: LAÇO KİDS
Galata Kulesi 500 Parça PuzzleHer parça tektir , mükemmel bir şekilde yerine oturur.Özel pürüzlü yüzeyi sayesinde parlama yapmaz ,gözün daha az yorulmasını sağlar.El ve göz koordinasyonunun gelişmesine yardımcı olur.İnce motor ve kaba motor becerilerini geliştirir.Problem çözme yeteneğini ..
29,30TL
Marka: LAÇO KİDS
Atlar 500 Parça PuzzleHer parça tektir , mükemmel bir şekilde yerine oturur.Özel pürüzlü yüzeyi sayesinde parlama yapmaz ,gözün daha az yorulmasını sağlar.El ve göz koordinasyonunun gelişmesine yardımcı olur.İnce motor ve kaba motor becerilerini geliştirir.Problem çözme yeteneğini geliştir..
29,30TL
Marka: LAÇO KİDS
Kuşlar 500 Parça PuzzleHer parça tektir , mükemmel bir şekilde yerine oturur.Özel pürüzlü yüzeyi sayesinde parlama yapmaz ,gözün daha az yorulmasını sağlar.El ve göz koordinasyonunun gelişmesine yardımcı olur.İnce motor ve kaba motor becerilerini geliştirir.Problem çözme yeteneğini gelişti..
29,30TL
Marka: LAÇO KİDS
Tavus Kuşu 500 Parça PuzzleHer parça tektir , mükemmel bir şekilde yerine oturur.Özel pürüzlü yüzeyi sayesinde parlama yapmaz ,gözün daha az yorulmasını sağlar.El ve göz koordinasyonunun gelişmesine yardımcı olur.İnce motor ve kaba motor becerilerini geliştirir.Problem çözme yeteneğini gel..
29,30TL
Marka: LAÇO KİDS
Kediler 500 Parça PuzzleHer parça tektir , mükemmel bir şekilde yerine oturur.Özel pürüzlü yüzeyi sayesinde parlama yapmaz, gözün daha az yorulmasını sağlar.El ve göz koordinasyonunun gelişmesine yardımcı olur.İnce motor ve kaba motor becerilerini geliştirir.Problem çözme yeteneğini gelişt..
29,30TL
Marka: LAÇO KİDS
Sonbaharda Aşk 500 Parça PuzzleHer parça tektir , mükemmel bir şekilde yerine oturur.Özel pürüzlü yüzeyi sayesinde parlama yapmaz ,gözün daha az yorulmasını sağlar.El ve göz koordinasyonunun gelişmesine yardımcı olur.İnce motor ve kaba motor becerilerini geliştirir.Problem çözme yeteneğini..
29,30TL
Marka: LAÇO KİDS
Atatürk İzmir Çıkışı 500 Parça PuzzleHer parça tektir , mükemmel bir şekilde yerine oturur.Özel pürüzlü yüzeyi sayesinde parlama yapmaz ,gözün daha az yorulmasını sağlar.El ve göz koordinasyonunun gelişmesine yardımcı olur.İnce motor ve kaba motor becerilerini geliştirir.Problem çözme yete..
29,30TL
Marka: LAÇO KİDS
Manzara 500 Parça PuzzleHer parça tektir , mükemmel bir şekilde yerine oturur.Özel pürüzlü yüzeyi sayesinde parlama yapmaz ,gözün daha az yorulmasını sağlar.El ve göz koordinasyonunun gelişmesine yardımcı olur.İnce motor ve kaba motor becerilerini geliştirir.Problem çözme yeteneğini gelişt..
29,30TL
Marka: LAÇO KİDS
Cırtlı Hikaye Kartları RenklerÇocuklarınıza renkleri öğrenmelerine, analatik düşünme, bir sonraki adımı tahmin etme, ilişki kurma gibi birçok alanda fayda sağlar.İçeriğinde 8 kart ve 19 figür bulunur. Kartlarda figürlerin silüetleri vardır. Uygun olan figürü karta takıp oyuna devam edilir.Bu s..
31,36TL
Marka: LAÇO KİDS
Cırtlı Hikaye Kartları MesleklerÇocuklarınıza meslekleri öğrenmelerine, analatik düşünme, bir sonraki adımı tahmin etme, ilişki kurma gibi birçok alanda fayda sağlar.İçeriğinde 8 kart ve 23 figür bulunur. Kartlarda figürlerin silüetleri vardır. Uygun olan figürü karta takıp oyuna devam edilir...
31,36TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 36 (3 Sayfa)